+ 86 15221069629
EN
Všechny kategorie

O nás

Jsi tady : Domů>O nás

O

Jiangsu Oriplas Machinery Co., Ltd se nachází v ekonomickém centru čínské delty řeky Yangtze, Nantong City, provincie Jiangsu, známé jako „severní Šanghaj“. Jedná se o technologicky inovativní společnost zabývající se vývojem a výrobou vysoce kvalitních plastových vytlačovacích zařízení. Vedoucí loď společnosti Oriplas se skládá ze specialistů s více než 20letými zkušenostmi v vytlačovacím průmyslu. Stávající dílna moderního vybavení a základna pro zpracování a výrobu moderních dílů o rozloze 30,000 300 metrů čtverečních s roční výrobní kapacitou více než XNUMX různých výrobních linek pro vytlačování byly produkty společnosti použity v Německu, na Novém Zélandu, v Turecku, Maroku, na Filipínách, v Austrálii a po celém světě, dobře přijato domácími i zahraničními zákazníky.

Ze stroje na vytlačování trubek, strojů na vytlačování profilů, peletizačních strojů a extruderů s jedním šnekem s dvojitým šroubem, výrobních linek na plechy / desky / filmy, forem a dalších souvisejících zařízení může Oriplas poskytnout profesionální řešení. Podle různých potřeb zákazníků můžeme navrhnout a přizpůsobit energeticky úsporné a efektivní extrudery a inteligentní kompletní sady vytlačovacích výrobních linek a poskytnout jim celou škálu služeb. Od studie předběžné proveditelnosti, projektového přístupu, návrhu projektu, umístění produktu, plánování dílny, instalace stroje, ladění, školení zaměstnanců a poprodejního servisu atd., Aby uspokojila očekávání zákazníků. Společnost má inovativní tým výzkumu a vývoje a vysoce kvalitní a zkušený poprodejní tým pro ladění strojů a elektrických zařízení. V souladu s podnikovým duchem „Persistentní inovace zaměřené na kvalitu“ neustále zkoumáme nové oblasti vytlačování.

„Dlouhodobá obchodní filozofie společnosti je„ profesionální odbornost, poskytování důvěry, vzájemných výhod a výhod pro obě strany “. Pevnou vírou společnosti je vyrábět vytlačovací zařízení s delší životností, vyšší bezpečností, větší úsporou energie, vynikající kvalitou a výkonem. Budeme i nadále používat mezinárodní standardy, abychom poskytli zařízení pro vytlačování plastů s mezinárodní kvalitou. Od potřeb zákazníků až po spokojenost zákazníků budeme vždy sloužit zákazníkům přísně a čestně!

Showroom

Certifikát a patent